دادگاه ویژه انتخاباتی سرانجام و پس از 4 ماه چشم انتظاری فیصله خود را اعلام کرد که بر اساس آن 62 نماینده از مجلس بیرون خواهند شد و افراد جدیدی به جای آنها وارد پارلمان می گردند.
ولایت هرات:
برندگان :رحیمه جامی، ناصر عطایی ، احمد وحید طاهری ،محمد معروف فضلی ، نثار احمد فیضی غوریانی ، زرین زرین
بازندگان: انجنير منور شاه بهادرى، حاجى خليل احمد شهيد زاده محمد رفيق شهير محمد عارف طيب احمد فرهاد مجيبى و سيمين بارکزى
ولایت کابل:
برندگان : جمیل کرزی احسان صاحبزاده ، بیدار زازی ، عبدالقادر زازی و روبینا جلالی
بازندگان : داکتر عبيدالله کليمزى وردگ شريف الله کامه وال حفيظ منصور عرفان الله عرفان ، فوزيه ناصريار گلدره يى
ولایت بدخشان:
برندگان : عبدالشکور واقف حکیمی ، منیره محمدی ، عبدالرووف
بازندگان : عبدالولى نيازى ، الحاج صفى الله مُسلم و داکتر نيلوفر ابراهيمى
ولایت غزنی:
برندگان :محمد داوود سلطانزوی، عبدالجبار شلگری ، عبدالحکیم دلیلی ، نیازمحمد امیری
محمد عارف رحمانى ، خداداد عرفانى ، چمن شاه اعتمادى و محمد على على زاده
ولایت ننگرهار:
برندگان : ملک نذیر ، مجیب الرحمان شینواری
بازندگان :حاجى پير بخش گرديوال و انجنير سيد اکرام
ولایت تخار:
برندگان: محمد هاشم حیدر زاده
بازندگان: سيد اکرام الدين معصومى
ولایت سمنگان:
برندگان: احمد خان سمنگانی ، رییس خیرالله و استاد محبوبه
بازندگان: الحاج مخدوم مُحب الله فرقانى محمد طاهر زهير و داکتر معصومه خاورى
ولایت قندوز:
برندگان :نورالدین بیک ، فضل کریم ایماق و رییس حسین خیل
بازندگان: شايسته باز ناصرى ، سيد داوود نادرى و داکتر فاطمه عزيز
ولایت بلخ:
برندگان :محمد یوسف غضنفر
بازندگان: محمد فرهاد عظيمى
ولایت لغمان:
برندگان :عبدالهادی واکفی و وکیل مری
بازندگان: بريدجنرال نقيب الله و ذوفنون صافى
ولایت جوزجان:
برندگان:نور محمد نور
بازندگان: حاجى محمد اسماعيل
ولایت پکتیکا:
برندگان: داکتر خدیجه ، محمود خان سلیمان خیل
بازندگان: سيد اسحق گيلانى و ناجيه
ولایت پکتیا:
برندگان: انجنیر دلاور طوطاخیل
بازندگان: محمد ابراهيم غښتلى
ولایت خوست:
برندگان: حیات الله وزیر ، و لی خان هیله من
بازندگان: همايون و لياقت الله بابکر خيل
ولایت فاریاب:
برندگان: سلطنت کوهی گل محمد پهلوان ، نجیب الله
بازندگان: آصفه شاداب ، محمد شاکر کارگر و انجنير محمد هاشم اورتاق
ولایت فراه:
برندگان: عبدالولی حمیدی و مسعود بختاور
بازندگان: محمد سرور عثمانى فراهى و حاجى مامور موسى
ولایت سرپل:
برندگان: حاجی محمد پاینده
بازندگان: محمد حسين فهيمى
ولایت غور:
برندگان: مولوی دین محمد ، فضل احمد خان
بازندگان: آقاى بحر و قربان کوهستانى
ولایت بادغیس:
برندگان: رییس محمد عمر ، حبیب الله قادسی ، عبداللطیف ، عزیزالله
بازندگان: صفيه ايماق ، غلام سرور فايز محمد موسى جناب صاحب و قاضى عبدالرحيم
ولایت نورستان:
برندگان: نورالله معمار
بازندگان: مولوى احمد الله مُوحد
ولایت زابل:
برندگان: حمیدالله توخی، محمد اسماعیل زابلی ، تورپیکی
بازندگان: عبدالقادر قلاتوال با ،زهرا توخى زابلى و عبدالحبيب انديوال
نمایندۀ کوچی ها:
برندگان:عبدالقادر کوچی
بازندگان: حاجى حيدر خان نعيم زوى
ولایت میدان وردگ:
برندگان: وحیدالله کلیمزی
بازندگان: حاجى عبدالمجيد وردگ
ولایت هلمند:
برندگان: معلم میر ولی
بازندگان: عبدالجبار
ولایت قندهار:
برندگان: نیازمحمد فقیرلالی ، عبدالکریم اچکزی ، حاجی محمود نور ، محمد ایوب
بازندگان: داکتر محمود خان با حاجى محمد عمر ننگيالى محمد نعيم لالى حميدزى و عطا الله جان حبيب
ولایت بغلان:
برندگان: عاشق الله وفا ، محمد نسیم مدبر
بازندگان: محمد ظاهر غنى زاده ، دلاور ايماق
ولایت لوگر:
برندگان:اسدالله فلاح
بازندگان: انجنير صاحب خان